Kilka słów o nas

Biuro Nasz Wilanów Nieruchomości istnieje od 1992 roku i od tego czasu pośredniczymy w wynajmie, zakupie i sprzedaży wszystkich rodzajów nieruchomości: domów, mieszkań, biur i działek, położonych w Wilnowie i jego najbliższych okolicach.

Znamy bardzo dobrze rejon, którym się zajmujemy, ponieważ tu od lat pracujemy i mieszkamy.

Ograniczenie rejonu zainteresowań zawodowych do właściwie jednaj, ale jakże  rozległej dzielnicy  pozwala  nam poznać ją naprawdę dokładnie i być zawsze na bieżąco,

Zajmujemy się każdym klientem i każdą ofertą w sposób indywidualny, u nas nigdy nie zginiesz w tłumie, ani Ty ani Twoja oferta, telefon zawsze odbierze osoba kompetentna i decyzyjna. 

Osobiście sprawdzamy wszystkie nieruchomości, badamy ich stronę prawną, przygotowujemy dokumentację  fotograficzną osobiście lub korzystając z pomocy fotografa, pomagamy przygotować nieruchomość  do procesu sprzedaży i wynajmu. W razie potrzeby korzystamy z pomocy fachowców w dziedzinie przemiany wnętrz (www.ladnewnetrza.baau.eu).  To stosunkowo nowy na rynku zwyczaj, ale okazuje się niezwykle pomocny i  skuteczny  zarówno w przyspieszeniu sprzedaży czy wynajmu jak i w uzyskaniu wyższych cen. Sprawdziłyśmy i polecamy! 

Prowadzimy proces negocjacji ceny i warunków transakcji. W tym pomaga nam wyższe  wykształcenie ekonomiczne, regularne uczestnictwo w szkoleniach branżowych, i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. 

Służymy naszym klientom  wzorami umów najmu, także w języku angielskim, współpracujemy z doświadczonymi notariuszami  i doradcami podatkowymi. 

 

                           Zapraszamy do naszej siedziby przy głównej ulicy Wilanowa!

 

                         Teofila Dziedzic (licencja zawodowa  nr 604)  i Izabela Surosz-Wróblewska (licencja zawodowa  nr 5227)

więcej